HİZMETLERİMİZ

Yaşlılıkta ihtiyaçlarımız daha çeşitli ne önemlidir.Bu yüzden hizmet kalitesi,kişiye özel ve profosyenel kişilerce yürütülmelidir.

Hizmet vermekle görevli kişilerin; eğitimli,bilgili ve deneyimli olmasına çok dikkat ettiğimiz kuruluşlarımızda bu sorumluluğu alan kişilerin güleryüz ,tatlıdil ve hoşgörü eşliğinde verdikleri hizmetler senelerdir bizi niye tercih ettiğinizin bir göstergesidir Güleryüz ve tatlıdil olmazsa en önemli yardımlar bile önemsizleşir.

Bu yüzden bizler İzmir Nurel Yaşlıbakım ve Dinlenme Evleri Ekipleri olarak öncelikle güleryüz,tatlıdil ve hoşgörüyle yaklaşımı hedef haline getirdik.

Kurumumuzda, sağlıklı yaşlılarla beraber Demans,Alzheimer,Diabet, Felç ,Parkinson yada sonradan oluşmuş özürlü yaşlılarımıza da hizmet vermekteyiz.

Kurumumuz,asansörlü,doğalgazlı ve bahçeli bir binadır.

Özel Bakım yataklarının yanı sıra Ev Tipi ortabetik yataklardada ağırladığımız misafirlerimizin kaiteli uyku uyumalarını ve dinlenmelerini sağlamaktayız.

Tüm misafirlerimizin kişisel bakımları ve banyo ihtiyaçları uzman kadromuzun hizmetiyle gerçekleşebildiği gibi kendileri tarafından da yine görevlilerimizin gözetiminde sağlanabilir.

Kurumumuz asansörlü,doğalgazlı ve bahçeli bir binadır.Görevlilerimiz onların gün içerisinde devamlı olarak dolaştırarak yada bahçede temiz havada oturmalarını sağlayarak hareketsiz kalmalarını önlemektedirler.Kas dirençlerini arttırmak için yaşlılıkta yapılmasında sakınca olmayan ve fiziktedavi uzmanlarının önerdiği hareketleri eğlenceli bir biçimde yaptırmaya özen göstermekteyiz.

Boş vakitlerinde çeşitli masa oyunları ( Dama , İskambil , Tavla , Satranç , Hamur oyunları vb.) ile zamanlarını geçirebildikleri gibi bahçe işleri gibi tüm vücutlarını kullanabildikleri etkinlikler de yapabilirler. Günlük gazete , kitap , dergi okuma , bulmaca çözme , Televizyon seyretme de günlük aktivitelerdir.

Canı sıkılan misafirlerimizi yakın çevrede yürüyüşlere çıkarma , piknik gezileri , yaz aylarında denize girmelerini sağlama da etkinliklerimiz arasındadır.Zaman zaman yapılan canlı müzik ve solist eşliğinde eğlencelerde çok mutlu olduklarını görmekteyiz. Çaylı sohbet toplantıları ve doğum günleri de çok sık yaptığımız etkinliklerimizdir.

Kurumumuzda tek kişilik , iki kişilik , ve dört kişilik odalarımızın yanı sıra palyetif(yatalak) bakım gerektiren yaşlılarımız için özel bölümler bulunmaktadır.